Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets första hälft, rektangulärt, utfört i ek, svängda ben, bordskiva lagt i stjärnmönster, mått: ca 100x100, 65 cm
Ojämnheter på bordsytan, repor och bruksslitage
788441
2020-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här