Musköt

Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt
Musköt

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

MUSKÖT, sannolikt Nordafrikansk, 1800/1900-tal, trästock med lås, pipa och beslag av metall. längd ca 186cm.

Billnäs goes online

Bruks- och åldersbetingat slitage, skador

788444

2020-07-04