KPM praktfat
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT på fot, KPM Tyskland, porslin, gallerskål uppburen av kvinnofigur, bemålad och förgylld, rokokostil, märkt KPM, höjd ca 44,5 cm, bredd ca 26 cm
Nagg, retoucheringar, lagningar bla av barnets arm
788445
2020-06-29