KPM praktfat

KPM praktfat
KPM praktfat
KPM praktfat
KPM praktfat
KPM praktfat
KPM praktfat
KPM praktfat
KPM praktfat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT på fot, KPM Tyskland, porslin, gallerskål uppburen av kvinnofigur, bemålad och förgylld, rokokostil, märkt KPM, höjd ca 44,5 cm, bredd ca 26 cm

Nagg, retoucheringar, lagningar bla av barnets arm

788445

2020-06-29