Matbord i teak
2020-06-29
788447
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1960-tal, teak, med utdragsskivor, höjd ca 74, 160x89,5 cm skivor á 55 cm vardera, totallängd 215 cm
Ben med slitage, slitage och skav