510 - Broderade tavlor 4 st

510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st
510 - Broderade tavlor 4 st

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TAVLOR, 4 st, broderade på siden, märkta Autumn, Spring Summer respektive Winter, signerade H Jäger, 1700-/1800-tal, dagermått ca 28 x 32 cm

Vissa åldersspår

788449

2020-08-21