511 - Broderad tavla 1800-tal

511 - Broderad tavla 1800-tal
511 - Broderad tavla 1800-tal
511 - Broderad tavla 1800-tal
511 - Broderad tavla 1800-tal
511 - Broderad tavla 1800-tal
511 - Broderad tavla 1800-tal

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVLA, broderad på siden, föreställande man och barn, monogramsignerad,1800-tal, dagermått ca 28 x 21 cm

Vissa åldersspår

788452

2020-08-21