Kauko Räsänen skulptur

Kauko Räsänen skulptur
Kauko Räsänen skulptur
Kauko Räsänen skulptur
Kauko Räsänen skulptur
Kauko Räsänen skulptur
Kauko Räsänen skulptur
Kauko Räsänen skulptur
Kauko Räsänen skulptur

Klubbat för:

1 150 EUR

Utropspris

800 EUR

KAUKO RÄSÄNEN (1926-2015) far och son, stämpelsignerad samt daterad 1951-1982, bronsskulptur 2/2, höjd ca 72,5 cm

Billnäs goes online

788453

2020-07-04