Erik Kirkegaard karmstolar
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERIK KIRKEGAARD, karmstolar 4 st, Danmark, 1900-talets andra hälft, teak med konstläder på sits och rygg, sitthöjd ca 44 cm.
Senare klädsel, benställning med lagningar och förstärkningar.
788456
2020-08-05