Erik Kirkegaard karmstolar

Erik Kirkegaard karmstolar
Erik Kirkegaard karmstolar
Erik Kirkegaard karmstolar
Erik Kirkegaard karmstolar
Erik Kirkegaard karmstolar
Erik Kirkegaard karmstolar
Erik Kirkegaard karmstolar
Erik Kirkegaard karmstolar

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERIK KIRKEGAARD, karmstolar 4 st, Danmark, 1900-talets andra hälft, teak med konstläder på sits och rygg, sitthöjd ca 44 cm.

Senare klädsel, benställning med lagningar och förstärkningar.

788456

2020-08-05