Trädgårdsgrupp 3
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, bords samt två stolar, furu samt metall, fällbara stolar samt bord, höjd på bord ca 68, 52x80 cm sitthöjd på stolar ca 45 cm
Väderbiten, rostangrepp, bruksslitage
788460
2020-07-01