Trädgårdsgrupp 3

Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3
Trädgårdsgrupp 3

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, bords samt två stolar, furu samt metall, fällbara stolar samt bord, höjd på bord ca 68, 52x80 cm sitthöjd på stolar ca 45 cm

Väderbiten, rostangrepp, bruksslitage

788460

2020-07-01