Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOLSTOL, 1960/70-tal, björk, textil, fällbar, märkt Made in GDR, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage
788462
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här