Solstol

Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOLSTOL, 1960/70-tal, björk, textil, fällbar, märkt Made in GDR, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage

788462

2020-07-01