Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
250 EUR
PISTOLER, flintlås och slaglås, 1800-tal, längd 37-39 cm
Billnäs goes online
Hårt slitage, rost och skador
788469
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här