Pistoler med flintlås och slaglås

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

250 EUR

PISTOLER, flintlås och slaglås, 1800-tal, längd 37-39 cm

Billnäs goes online

Hårt slitage, rost och skador

788469

2020-07-04