Figurgrupp

Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp

Klubbat för:

750 SEK

800 SEK

SKULPTUR, Putti, 1900-tal, signerad Clodion, brons, höjd 20,5 cm inkl grön stensockel

788475

2020-06-29