Husqvarna symaskin med skåp

Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp
Husqvarna symaskin med skåp

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

SYMASKIN, Husqvarna, 1900-talets första hälft, uppvikbar konstruktion, skåpsdel med fanér, höjd ca 82, bredd 60, djup 44 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nyckel saknas

788487

2020-07-15