Kande
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, kandelabrar, 3 st, ljusstakar, 2 st, 1900-talets början, flintgods, bl a "Daldansen", undertill märkta, höjd ca 25 resp 10 cm
Smärre krackeleringar, en ljusstake med mer omfattande krackeleringar
788490
2020-07-01