Kande

Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande
Kande

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RÖRSTRAND, kandelabrar, 3 st, ljusstakar, 2 st, 1900-talets början, flintgods, bl a "Daldansen", undertill märkta, höjd ca 25 resp 10 cm

Kuntoraportti

Smärre krackeleringar, en ljusstake med mer omfattande krackeleringar

788490

Päivämäärä:

2020-07-01