Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD, omkring mitten av 1900-talet, mörkbetsad mahogny, ovalt, en låda i sargen, centralben med 3-delad fot, höjd ca 86, 93x62 cm
Bruksslitage, instabila ben,
788496
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här