Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, omkring mitten av 1900-talet, mörkbetsad mahogny, ovalt, en låda i sargen, centralben med 3-delad fot, höjd ca 86, 93x62 cm

Bruksslitage, instabila ben,

788496

2020-07-01