Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
300 EUR
MASK, Menpo, Japan, 1500-1550, lack, ledad underdel. höjd 24, bredd ca 19 cm.
Billnäs goes online
Sprickor, repor, färgbortfall, smärre slitskador
788500
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här