Japansk Menpo mask

Japansk Menpo mask
Japansk Menpo mask
Japansk Menpo mask
Japansk Menpo mask
Japansk Menpo mask
Japansk Menpo mask
Japansk Menpo mask
Japansk Menpo mask

Klubbat för:

300 EUR

300 EUR

MASK, Menpo, Japan, 1500-1550, lack, ledad underdel. höjd 24, bredd ca 19 cm.

Billnäs goes online

Sprickor, repor, färgbortfall, smärre slitskador

788500

2020-07-04