Lennart Kärrabo abstrakta kompositioner 2 st

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

LENNART KÄRRABO (1927-2007), (2) kompositioner, akryl på duk, signerade samt daterade a tergo -63, ca 70x53 cm

ena med färgbortfall

788503

2020-07-01