Skrivbord i gustaviansk stil

Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD MED UPPSATS, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, 4 lådor i uppsats, 2 lådor i sargen, lister och beslag i mässing, totalhöjd ca 98, bordshöjd 72, 85 x 56 cm

Bruksslitage, repor och märken, en vit färgfläck, 1 beslag saknas, två lådor med fastklistrade textremsor invändigt, översta listen löst sittande, nyckel saknas

788511

2020-07-01