Kassaskåp
Klubbat för:
100 EUR
Arviointi
200 EUR
Kuvaus
KASSASKÅP, 1900-talets början, tvådelat med underskåp i trä. Imitations Målat i brunt, bredd 67,5 cm, djup 60,5 cm, höjd 150 cm, tre nycklar
Billnäs goes online
Kuntoraportti
Smärre slitage, stötmärcken
788519
Päivämäärä:
2020-07-04