Dubbel skrivbord Th. Wulff - Billnäs
Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
DUBBEL SKRIVBORD, märkt med plakett TH. WULFF Helsinki- Helsingfors, Billnäs 1900-talets början, hurtsar och låda i sargen på bådasidorna, 153 x 145 cm, höjd 76,5 cm
Billnäs goes online
Slitage och skador
788521
2020-07-04