Dubbel skrivbord Th. Wulff - Billnäs

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

DUBBEL SKRIVBORD, märkt med plakett TH. WULFF Helsinki- Helsingfors, Billnäs 1900-talets början, hurtsar och låda i sargen på bådasidorna, 153 x 145 cm, höjd 76,5 cm

Billnäs goes online

Slitage och skador

788521

2020-07-04