Stor ljuskorona i gustaviansk stil
Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
200 EUR
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft,
stomme av mässing, behängd med prismor, 12 ljuspunkter. Diameter ca 67, höjd ca 110 cm
Billnäs goes online
Slitage, nagg, delar saknas. Ej funktionstestad
788530
2020-07-05