Stor ljuskorona i gustaviansk stil

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft,
stomme av mässing, behängd med prismor, 12 ljuspunkter. Diameter ca 67, höjd ca 110 cm

Billnäs goes online

Slitage, nagg, delar saknas. Ej funktionstestad

788530

2020-07-05