Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld dekor, krön med pastellage, genombrutet, ca 65x58 cm

Stötmärken med förlusst av pastellage

788536

2020-07-01