Eric Hallström olja

Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Vedhuggaren, signerad Eric Hallström, olja på duk ca 75x77 cm

Fäst på pannå

788545

2020-09-14