Armring 18k vitguld rubiner

Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner
Armring 18k vitguld rubiner

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMRING, 18k vitguld, 20 rubiner, genombruten dekor, innerdiameter ca 6 cm, vikt 11 gram.

Bruksslitage, nagg på stenar.

788547

2020-08-10