Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMRING, 18k vitguld, 20 rubiner, genombruten dekor, innerdiameter ca 6 cm, vikt 11 gram.
Bruksslitage, nagg på stenar.
788547
2020-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här