Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MOUNIR NAJEM (1933-1990): Kvinnor och barn, signerad M - NAJEM - 71, olja på duk, 100,5x73 cm
788551
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här