Mounir Najem: Kvinnor och barn

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MOUNIR NAJEM (1933-1990): Kvinnor och barn, signerad M - NAJEM - 71, olja på duk, 100,5x73 cm

788551

2020-09-13