Tamburmajor bok

Tamburmajor bok
Tamburmajor bok
Tamburmajor bok
Tamburmajor bok
Tamburmajor bok
Tamburmajor bok

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, av bok, höjd ca 190 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

788558

Päivämäärä:

2020-07-01