Tamburmajor bok
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, av bok, höjd ca 190 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
788558
Päivämäärä:
2020-07-01