Bordslampa 1920/30-tal

Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal
Bordslampa 1920/30-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, 1930/30-tal, gränpatinerad metall, uppburen av bronserade lejon, total höjd 45 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

788559

2020-08-08