Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, 1930/30-tal, gränpatinerad metall, uppburen av bronserade lejon, total höjd 45 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.
788559
2020-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här