Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BYRÅ 1800-talets andra hälft, höjd 81 cm, 49x93 cm
nyckel saknas, slitage
788563
2020-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här