Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ 1800-talets andra hälft, höjd 81 cm, 49x93 cm

nyckel saknas, slitage

788563

2020-07-10