Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
CARL BARKS (USA, 1901-2000): "Snow fun", signerad Carl Barks, numrerad S 8/50, Carl Barks Studio, Walt Disney World, färgserigrafi, bildmått 38x55 cm
Certifikat medföljer.
788567
2020-06-30