Carl Barks serigrafi
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL BARKS (USA, 1901-2000): "Joakim von Anka", signerad Carl Barks, numrerad S 23/35, Carl Barks Studio, Walt Disney World, färgserigrafi, bildmått 26x21 cm
Certifikat medföljer.
Lös i ram.
788571
2020-06-30