Carl Barks serigrafi

Carl Barks serigrafi
Carl Barks serigrafi
Carl Barks serigrafi
Carl Barks serigrafi
Carl Barks serigrafi
Carl Barks serigrafi

Klubbat för:

8 200 SEK

3 000 SEK

CARL BARKS (USA, 1901-2000): "Joakim von Anka", signerad Carl Barks, numrerad S 23/35, Carl Barks Studio, Walt Disney World, färgserigrafi, bildmått 26x21 cm

Certifikat medföljer.

Lös i ram.

788571

2020-06-30