Carl Barks färgserigrafi

Carl Barks färgserigrafi
Carl Barks färgserigrafi
Carl Barks färgserigrafi
Carl Barks färgserigrafi
Carl Barks färgserigrafi
Carl Barks färgserigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

CARL BARKS (USA, 1901-2000): "Fritidens fröjder", signerad Carl Barks, numrerad S 106/125, The Walt Disney Company, färgserigrafi, bildmått ca 20,5x24,5 cm

788575

2020-06-30