Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
CARL BARKS (USA, 1901-2000): "Fritidens fröjder", signerad Carl Barks, numrerad S 106/125, The Walt Disney Company, färgserigrafi, bildmått ca 20,5x24,5 cm
788575
2020-06-30