Sidobord 1960-tal

Sidobord 1960-tal
Sidobord 1960-tal
Sidobord 1960-tal
Sidobord 1960-tal
Sidobord 1960-tal
Sidobord 1960-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, 1960-tal, teakfanér. höjd ca 55, 60x37 cm

Bruksslitage

788584

2020-07-01