Erik Olson litografi

Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): färglitografi, signerad och daterad, Erik Olson -1962, numrerad 55/300, bildmått ca 52x37 cm

Ej examinerad ur ram

788588

2020-07-01