Erik Olson litografi
2020-07-01
788588
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): färglitografi, signerad och daterad, Erik Olson -1962, numrerad 55/300, bildmått ca 52x37 cm
Ej examinerad ur ram