Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986): färglitografi, signerad och daterad, Erik Olson -1962, numrerad 55/300, bildmått ca 52x37 cm
Ej examinerad ur ram
788588
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här