Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, konturerad stenskiva, beslag och dekor i mäsing, listverk o fothylsor, höjd ca 74, 80x44 cm,
Smärre slitage, lådfront med ytskador
nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
788610
2020-06-30