Taklampa Tyringe Konsthantverk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, Tyringe Konsthantverk, 1900-talets andra hälft, fem ljuspunkter, stomme i mässing, kupor i pressglas, diameter ca 50, höjd ca 55 cm

slitage, ej funktionstestad

788614

2020-06-30