Royal Copenhagen Musselmalet kaffeservis
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KUNGLIG DANSK, "Musselmalet", 25 dlr, helblond och halvblond, delar av kaffeservis, bestående av: 8 kaffekoppar och 12 fat (nr 1035), 12 assietter (nr 1087), 1 fat på fot (nr 1023)
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
788633
2020-07-01