Paavo Tynell vägglamppa
2020-07-05
788680
| Klubbat belopp | 580 EUR |
| Utropspris | 700 EUR |
PAAVO TYNELL, VÄGGLAPPA, för utomhusbruk. 1900-talets mitt, patinerad koppar, insidan vitmålad. Diam. 31,5 cm, djup 33 cm.
Billnäs goes online
Slitage, ej funktionstestad.