Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
350 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, taklampor, 5 st, Orno 1960/70-tal, vit metallskärm med lameller diameter 39 cm, höjd ca 24 cm.
Billnäs goes online
Bruksslitage
788681
2020-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här