Lisa Johansson-Pape taklampor

Lisa Johansson-Pape taklampor
Lisa Johansson-Pape taklampor
Lisa Johansson-Pape taklampor
Lisa Johansson-Pape taklampor
Lisa Johansson-Pape taklampor
Lisa Johansson-Pape taklampor

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

350 EUR

LISA JOHANSSON-PAPE, taklampor, 5 st, Orno 1960/70-tal, vit metallskärm med lameller diameter 39 cm, höjd ca 24 cm.

Billnäs goes online

Bruksslitage

788681

2020-07-05