Karneval Stig Lindberg
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, fajans, 2 dlr, "Karneval", Gustavsberg, bestående av: cylinderformad vas, höjd ca 15 cm, signerad med Gustavsbergs studiohand SWEDEN 255-ZA, rektangulärt fat, ca 31x21 cm, signerad med Gustavsbergs studiohand SWEDEN 197-H
Naggar
788690
2020-06-30