Karneval Stig Lindberg

Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg
Karneval Stig Lindberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, fajans, 2 dlr, "Karneval", Gustavsberg, bestående av: cylinderformad vas, höjd ca 15 cm, signerad med Gustavsbergs studiohand SWEDEN 255-ZA, rektangulärt fat, ca 31x21 cm, signerad med Gustavsbergs studiohand SWEDEN 197-H

Naggar

788690

2020-06-30