Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
MIINA ÄKKIJYRKKÄ (född 1949) ko, signerad samt daterad -75, kolteckning, bildstorlek 53x61 cm
Billnäs goes online
788697
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här