Miina Äkkijyrkkä teckning

Miina Äkkijyrkkä teckning
Miina Äkkijyrkkä teckning
Miina Äkkijyrkkä teckning
Miina Äkkijyrkkä teckning
Miina Äkkijyrkkä teckning
Miina Äkkijyrkkä teckning
Miina Äkkijyrkkä teckning
Miina Äkkijyrkkä teckning

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

MIINA ÄKKIJYRKKÄ (född 1949) ko, signerad samt daterad -75, kolteckning, bildstorlek 53x61 cm

Billnäs goes online

788697

2020-07-02