Nattduksbord rokokostil

Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil
Nattduksbord rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålade, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 84, 36x38 cm

Senare bemålning, brukslitage

788739

2020-07-04