Fåtölj och fotpall

Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall
Fåtölj och fotpall

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, 1900/2000-tal, med mönstrad tygklädsel, en bit extra tyg medföljer, sitthöjd ca 44, högsta höjd 98 cm

Slitage och fläck på ryggstödet, smärre slitage

788741

2020-07-04